Krok 1

Wybierz model pergoli

Oferujemy cztery modele pergol, które różnią się wyglądem i funkcjonalnością. Wszystkie posiadają aluminiową konstrukcję. Każdy model występuje w wersji wolnostojącej oraz w wersji przyściennej. Każdą pergolę można łączyć modułowo. Wszystkie modele to rozwiązania zarówno przeciwsłoneczne, jak i przeciwdeszczowe. Konstrukcje pergol SOLID i SB400 wyposażone są w system odprowadzania wody, natomiast w modelach JORD i ECONOMIC kąt nachylenia połaci dachu ustawiony jest zgodnie z życzeniem klienta – odprowadzenie wody na wybraną stronę. Pergola SOLID posiada dach rozwijany z tkaniny PVC, pergola SB400 posiada dach z aluminiowych lameli otwieranych i zamykanych pod kątem. Modele JORD i ECONOMIC to typowe pergole rzymskie z dachem z wodoodpornej tkaniny. SOLID, SB400 i JORD sterowane są elektrycznie, pergola ECONOMIC jest sterowana ręcznie.

Pergola SOLID
SOLID Wybieram
Pergola SB400
SB400 Wybieram
Pergola JORD
JORD Wybieram
Pergola ECONOMIC
ECONOMIC Wybieram

Krok 2

Wybierz rodzaj pergoli
Pergola wolnostojąca Wybieram
Pergola przyścienna Wybieram

Krok 3

Podaj wymiary pergoli

Do wstępnej wyceny potrzebujemy wstępne wymiary. Szerokość: najłatwiej zmierzyć tę wartość przy ścianie. Wysięg to inaczej długość, na jaką pergola ma być wysunięta.

Szerokość ():
Wysięg ():

Krok 4

Wybierz akcesoria dodatkowe

W standardzie pergola występuje bez dodatków. Jeśli ma posiadać jakieś opcje uzupełniające, proszę wybrać je z poniższej listy. Ściany boczne również wyceniane są oddzielnie, w tym celu prosimy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Nie chcę dodatków Wybieram
Oświetlenie Wybieram
Ogrzewanie pergoli
Ogrzewanie Elektryczny promiennik kwarcowy o mocy grzewczej 1500W. Powierzchnia grzewcza to 20 m2. Promiennik ciepła zapewnia komfort korzystania z pergoli tarasowej również wczesną wiosną oraz późną jesienią. Wybieram
Czujniki deszczu pergoli
Czujniki deszczu Czujnik umożliwia automatyczne sterowanie osłonami w zależności od intensywności opadów deszczu. Wybieram
Czujniki wiatru pergoli
Czujniki wiatru Czujnik wiatru umożliwia automatyczne sterowanie napędami osłon w zależności od siły wiejącego wiatru. Wybieram
Czujniki słońca pergoli
Czujniki słońca Czujnik słońca zarządza działaniem zadaszenia w zależności od natężenia światła słonecznego z uwzględnieniem ustawionego progu Wybieram

Krok 5

Czy chcesz montaż na miejscu dostarczenia?

Pergolę można zamontować samodzielnie lub z naszym montażem. Poniższa cena montażu jest przykładowa, cena zależna jest od oddalenia miejsca montażu od naszej siedziby.

Montaż pergoli
Montaż

Końcowa cena pergoli jest ceną netto

Prosimy o przesłanie do nas formularza, w celu dokładnego przeliczenia pergoli i przygotowania oferty handlowej.

Nie chcę montażu Chcę montaż
Formularz złgłoszeniowy dostępny jest w "Następnym kroku".
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Krok 6

Wypełnij formularz

Końcowa cena pergoli jest ceną netto.

Prosimy o przesłanie do nas formularza, w celu dokładnego przeliczenia pergoli i przygotowania oferty handlowej.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

* - pole obowiązkowe  Adres

  1 Model
  2 Rodzaj
  3 Wymiary
  4 Akcesoria
  5 Montaż
  0 zł
  Następny krok Wstecz